Menu Zamknij

Dlaczego warto podjąć współpracę z firmą sprzedaży bezpośredniej?

Inwestycja związana z rozpoczęciem współpracy z firmą jest z reguły bardzo niska Zakładasz konto partnerskie i możesz zacząć działać. W firmie WellU podczas trwania programu powitalnego, konto umożliwiające zarabianie prowizji i własny sklep internetowy kosztuje 1 zł. Nie musisz rejestrować firmy, kupować sprzętu, wynajmować oraz urządzać lokalu czy zatrudniać ludzi do pracy. Otworzenie osiedlowego salonu manicure, czy zwykłego warzywniaka jest znacznie kosztowniejsze. Jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie, nie zostaniesz z kredytem na karku. 

W biznesie partnerskim sam jesteś sobie szefem. Pracujesz kiedy masz na to ochotę lub czas. Możesz umawiać spotkania w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych. Możesz także prowadzić weekendowe akcje prospectingowe. Kiedy dokładnie, gdzie, z kim – to wyłącznie Twoja sprawa. Jeżeli jednak myślisz, że pracując godzinę tygodniowo zostaniesz milionerem… No cóż. Bardzo niewiele osób potrafi wyznaczyć sobie twardo godziny pracy, a jeśli tylko udajesz, że pracujesz, firma będzie udawać, że Ci płaci. Wiele osób pragnie wolności finansowej, luksusowych wycieczek i nowego BMW, ale przez to, że nie czują nad sobą kontroli, nie dają z siebie wszystkiego. Powinieneś zadać sobie szczere pytanie: czy chcesz i potrafisz być niezależny, czy potrzebujesz zadań wyznaczanych przez szefa?

Nie jesteś zadowolony ze swojej miesięcznej wypłaty, ale cenisz sobie bezpieczeństwo etatu? Możesz prowadzić biznes partnerski, zajmując się nim przed lub po etatowej pracy. Kiedy Twoja wypłata z WellU przekroczy dwukrotnie pensję etatową, powinieneś poważnie pomyśleć o przejściu na profesjonalizm. Na początkowym etapie działalności możesz wydawać swoją prowizję na przyjemności, spłatę raty kredytu, swoją pasję, edukację dzieci lub wymarzone egzotyczne wakacje. Twój komfort życia znacznie się poprawi!

Lubisz promocje, rabaty, konkursy i przeceny? Jeżeli tak, marketing partnerski jest stworzony dla Ciebie! Nawet jeśli nie masz ochoty na prowadzenie biznesu pełną parą, to rekomendując swoje ulubione produkty, możesz zbudować grono wiernych klientów, których zakupy na domowe potrzeby zrefundują luksusowe kremy i suplementy diety dla Ciebie i całej rodziny. Ostatecznie to duża oszczędność oraz przyjemność używania tego, co najlepsze!

Dla aktywnych osób firma przygotowała wiele promocji produktowych. W czasie sezonowych przecen możesz kupić kosmetyki nawet z 90-procentową zniżką lub dwa, a nawet trzy w cenie jednego. 

Liderom na samym szczycie zależy, żeby osoby w ich sieci osiągały coraz lepsze wyniki z prostego powodu – im więcej zarobią ludzie w ich strukturze, tym więcej zarobią liderzy. Takie rozwiązanie wydaje Ci się niesprawiedliwe? Popatrz na to z innej strony – liderzy mają prawdziwą motywację, aby przekazać Ci wszystko, co wiedzą sami. Mentorzy biznesowi pokażą Ci krok po kroku, jak prowadzić dobre prezentacje, jak opowiadać o produktach, żeby wzbudzić zainteresowanie, pomogą wyznaczyć realny do zrealizowania cel. Nie myśl jednak, że będą pracowali za Ciebie! Ostatecznie musisz stać się samodzielny i zbudować własną grupę. 

Osoby skryte, ciche i nieśmiałe stają się pewne siebie, otwarte, prowadzą szkolenia i wygłaszają znakomite przemówienia. Jak to możliwe? Dzięki wsparciu liderów, licznym szkoleniom wzmacniającym i rozwijającym kompetencje, coachingom oraz… dzięki doświadczeniu! Wielokrotnie usłyszysz „nie” od klientów i potencjalnych partnerów. Wiele osób traktuje to bardzo osobiście. Tymczasem w biznesie partnerskim nauczysz się, że to tylko prawo liczb. Przykładem mogą być słowa pewnego lidera, który odniósł spektakularny sukces: „Nie ma żadnego sekretu. Ja po prostu pokazałem plan 1200 osobom. 900 powiedziało >>nie<<, a 300 się zapisało. Z tych 300 osób tylko 85 zrobiło cokolwiek. Z tych 85 tylko 35 było poważnych i z tych 35 tylko 11 zrobiło ze mnie milionera”.

Jeżeli masz wykształcenie wyższe lub wykształcenie marketingowe, to świetnie! Jednak jego brak nie przeszkodzi Ci w prowadzeniu biznesu partnerskiego. To dobre rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn nie dokończyły swojej edukacji, a także dla absolwentów bez doświadczenia (i przy okazji niezła szkoła życia). Nikt nie skreśli Cię tym bardziej z powodu wieku. Jeśli masz więcej niż 50 lat lub mniej niż 20 lat, a oferty dostępne na rynku pracy Cię nie interesują lub wcale ich nie ma, to nie powód do paniki. Możesz spróbować biznesu partnerskiego. Firmy szczycą się historiami emerytów, którzy zarabiają obecnie więcej, niż kiedykolwiek w życiu i licealistów, którzy z prowizji wybudowali swoim rodzicom domy. 

Każdy w życiu popełnia błędy. Niektóre da się naprawić, inne mają wpływ na całe nasze życie. Do pracy w pewnych zawodach potrzebne jest zaświadczenie o niekaralności. Tu wyrok nie zniszczy Ci kariery. Masz duże długi lub ogromny kredyt do spłacenia? To także dobry sposób na wyjście na prostą. Wszystko zależy od Twoich chęci, czasu i zaangażowania. Zatem podejmij decyzję już teraz. Skontaktuj się ze mną a wskażę Ci najlepszą drogę do realizacji Twoich pragnień.