Referencje

Pan Bernard jest trenerem, który doskonale odpowiada na oczekiwania  grupy i koncentruje się na aspektach najważniejszych dla biznesu uczestników szkolenia. Dostarcza profesjonalnych narzędzi, które po przećwiczeniu nadają się od razu do zastosowania w praktyce. Atmosfera zajęć jest ogromnie inspirująca i odkrywa nowe możliwości w pracy każdego handlowca.

- Aleksandra Zakrzewska - Dyrektor Działu Handlowego SIT Acropol Sp. z o.o. Sp. k.


Szkolenie z Bernardem Jastrzębskim spełniło z nawiązką moje oczekiwania. Ogromna wiedza Bernarda i jeszcze większe zaangażowanie w połączeniu z niesamowicie pozytywną osobowością, odnalazło znakomite odzwierciedlenie w inspiracjach i motywacji moich Pracowników.

- Borys Kowalski, Dyrektor Naczelny GPK Center Medical


Bernard Jastrzębski jest trenerem menedżerów DeColway, z ktorymi współpracuję. Charyzma, klasa, profesjonalizm i kultura trenera powodują, że jego szkolenia to wydarzenia życia. Po szkoleniach Bernarda życie już nie jest takie samo! Bernard szkoli, kreuje i inspiruje!

- Krystyna Derbin - Menadżer Colway


Poznałam Bernarda na jednym z jego szkoleń dla polskiej firmy kosmetycznej Colway. Byłam pod wielkim wrażeniem nie tylko merytorycznego poziomu wykładu, ale przede wszystkim podejścia do słuchaczy. Bernard naprawdę potrafi wywołać głęboką pasje u swoich studentów, entuzjazm i pozytywną energię, tak potrzebną w codziennej pracy.

- Monika Jarosińska, piosenkarka i aktorka


Uczestniczyłem w setkach szkoleń i poznałem osobiście kilkudziesięciu trenerów i coachów z terenu całego świata.Nie każdy z nich może pochwalić się tak bogatym doświadczeniem jak Bernard Jastrzębski. Uważam, że w życiu potrzebujemy praktycznych kompetencji i właśnie nich możemy nauczyć się od Bernarda. Osobiście korzystam z jego cennej wiedzy.

- Daniel Kubach, Polski biznesmen, multimilioner, członek Business Centre Club.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi jakie posiada Bernard, podszkoliłam umiejętności perswazyjne, które w branży marketingu bezpośredniego stoją na pierwszym miejscu. Jest trenerem, którego przygotowanie, podejście oraz wiedza stoją na najwyższej półce szkoleń w jakich już brałam udział. 

- Patrycja Sulowska, Koordynator projektu Marketing Bezpośredni


Obserwując efekty pracy Pana Bernarda z pełną odpowiedzialnością polecam go jako Trenera Biznesu. Swoje bogate doświadczenie zawodowe oraz niezwykłą wiedzę przekazuje uczestnikom szkoleń na najwyższym poziomie.

- Krystyna Sławińska, Dyrektor Zarządzający K-LINK Poland


Bernard jest przykładem zorganizowanego biznesmena oraz szkoleniowca pasjonaty. Miałem przyjemność gościć Bernarda trzy razy w Londynie. Jego profesjonalne przygotowanie, praktyczna wiedza opakowana w prosty i czytelny przekaz zaskoczyła setki Polaków!

- Krzysztof Jaworski, Zalożyciel Polish Success Centre Londyn


Bernard jest nie tylko swietnym mówcą, ale również i słuchaczem. Po całym dniu spędzonym z Bernardem Jastrzębskim, nie wyszedłem ze szkolenia zmęczony, wręcz przeciwnie! Naładowany pozytywną energią, z ogromnym bagażem wiedzy i uśmiechem na twarzy.

- Tomasz Terlecki, Londyn


Pan Bernard Jastrzębski był kierownikiem merytorycznym kierunku studiów podyplomowych Marketing Bezpośredni. Stworzył program studiów, aktywnie uczestniczył w rekrutacji studentów oraz przeprowadził autorskie bloki szkoleniowe, wysoko ocenione przez uczestników.

- Iwona Kasprzyszak, Dyrektor Działu Studiów Podyplomowych, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu


Pan Bernard Jastrzębski przygotował i poprowadził szkolenie: " Zaawansowane techniki sprzedaży produktów i usług bankowych". W sposób komunikatywny przekazał uczestnikom szkolenia swą bogatą wiedzę zawodową i doświadczenie. Jest osobą niezwykle kreatywną i sumienną oraz posiada wysokie umiejętności interpersonalne.

- Renata Gumała, Prezes Zarządu, Bank Spółdzielczy w Opolu