Menu Zamknij

Poznajmy się

Jestem szczęściarzem. Myślę tak o sobie, gdyż całe swoje zawodowe życie zajmuję się tym co kocham –  sprzedażą a ściślej mówiąc jej najbardziej czułą formą, czyli sprzedażą bezpośrednią. W ciągu 27 lat zawodowej kariery pracowałem jako sprzedawca bezpośredni, sprzedając filtry do wody i środki czystości. Później kosmetyki i suplementy. Szybko jednak odkryłem dar do inspirowania innych i przewodzenia ludziom. Zacząłem budować sieci sprzedaży i stałem się networkerem. Najpierw w polskiej firmie Amexim, która była pionierem na polskim rynku MLM, a potem w szwedzkiej firmie Oriflame. To właśnie w tej ostatniej zrozumiałem istotę MLM. Po trzech latach od momentu podjęcia współpracy stałem się najmłodszym Top Liderem firmy, awansując na rangę tzw. Dyrektora Diamentowego.
 
Lata dziewięćdziesiąte były dla mnie czasem intensywnej pracy i wielu zagranicznych podróży. Począwszy od europejskich miast aż po Republikę Południowej Afryki. Dzięki temu poznałem istotę wpółpracy z ludźmi i na własnej skórze doświadczyłem co oznacza platoński uniwersalizm. KIedy zdecydowałem się na przejście na mlm-ową emeryturę w Oriflame, miałem silną wizje tego co chcę robić dalej. Własna firma consultingowa pozwoliła mi na pracę z liderami branży Direct Selling w Polsce i na świecie. Najbardziej spektakularnym sukcesem tego okresu było założenie pierwszych w Polsce studiów dedykowanych ludziom z branży sprzedaży bezporedniej przy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Na tejże uczelni zrealizowałem jeszcze kilka innych projektów, prowadząc zajęcia na kierunkach Trener Biznesu, Zarządzanie Sprzedażą czy Nowoczesny Marketing. 
 
W trakcie współpracy z uczelnią rozpocząłem realizację projektu Ambra Group w ramach, którego wprowadziłem na polski rynek dwie włoskie firmy. Pochodzącą z Mediolanu firmę farmaceutyczno – kosmetyczną Guna oraz produkujące organiczne kosmetyki przedsiębiorstwo Helan z Genui. Doświadczenia z tego okresu, polegajace głównie na tworzeniu specjalistycznej sieci dytrybucji na rynku farmaceutycznym, jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, iż branża, w której odczuwam najwiekszy „flow” to sprzedaż bezpośrednia. Dlatego też zdecydowałem się na współtworzenie projektu InWay. Firmy szkoleniowej specjalizującej się w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń dla branży MLM. W ramach tej inicjatywy uruchomiliśmy pierwszy w Polsce projekt MLMBA. Projekt ten skierował mnie do polskiej firmy sprzedaży bezpośredniej Colway. Z kolagenowym biznesem rozpocząłem współpracę najpierw jako niezależny konsultant i trener, później obejmując stanowisko Prezesa Zarządu nowej spółki Colway International S.A. Dowodząc spółką pracowałem na terenie całej Unii Europejskiej, głównie we Włoszech. Odpowiadałem za strategię, tworzenie narzędzi marketingowych i mechanizmów planu finansowego. Organizowałem i prowadziłem konferencję m.in. w Dubaju, Tajlandii i Chinach.
Po pięciu latach, decydując się na dalszy rozwój zawodowej kariery, oddałem stery założycielowi i akcjonariuszowi Colway International. Dołączyłem do zespołu WellU. Otworzyłem kolejny rozdział w życiu z ludźmi o podobnych do moich wartościach, w firmie o ogromnym międzynarodowym potencjale. Mimo, że kolejny akt zawodowej kariery otworzyłem w trudnych czasach pandemii, wiem, że dzięki potencjale WellU / własnej produkcji i opatentowanym składom produktów/, stworzymy możliwości rozwoju tysiącom ludzi w Polsce i poza nią. 

Skontaktuj
się ze mną

+48 662 091 145

Od poniedziałku do piątku.

szkolenia@bernardjastrzebski.pl

Masz pytania? Napisz do mnie.

Sława / Gdynia

Spotkajmy się tutaj.

Formularz
kontaktowy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.