O mnie

Czytaj więcej

Kim jestem?

Czytaj więcej

Szkolenia

Czytaj więcej

Coaching

Czytaj więcej

Consulting

Jestem trenerem i niezależnym konsultantem prowadzącym działalność doradczą w dziedzinie szeroko rozumianej sprzedaży. Doświadczenie w biznesie zdobywam od 1993 roku. W tym czasie byłem zarówno sprzedawcą, ale również organizatorem sprzedaży. Aktywnie uczestniczyłem w tysiącach aktów sprzedaży, rekrutowałem, budowałem zespoły. Poznałem zarówno smak zwycięstwa, jak i gorycz porażki. Opanowałem setki sztuczek i trików sprzedażowych, mających zastosowanie przy sprzedaży produktów i usług. Od kilku lat jestem wykładowcą akademickim na studiach związanych z marketingiem i sprzedażą oraz twórcą pierwszych w Polsce studiów dedykowanych przedsiębiorcom z branży sprzedaży bezpośredniej.

Zaangażowanie to dewiza, którą kieruję się w swojej pracy. Dlatego też szkolenia, które realizuję mają charakter aktywnych treningów, w czasie których weźmiesz udział w grach szkoleniowych, scenkach, symulacjach oraz otrzymasz informację zwrotną. Na treningach, które prowadzę nie posiedzisz sobie spokojnie... Będzie krew, pot i łzy…Ale tylko w taki sposób osiąga się poziom mistrzowski.

Upływa czas. Życie staje się coraz bardziej skomplikowane. Stresująca praca zawodowa zastępuje Ci beztroskie lata dzieciństwa, szkoły i czas studiów. Coraz mniej w Twoim życiu wolności, radości i swobody. Rezygnujesz z siebie. Porzucasz to, co kiedyś było tak ważne. Pytasz siebie: W którą stronę mam pójść by to zmienić? Jak mam wykonać pierwszy krok? Kto może mi w tym pomóc? Oferuję Ci swoje wsparcie. Posiadam doświadczenie i wiedzę, dzięki której Twoja droga zostanie rozświetlona, a Ty dokonasz właściwych wyborów...

Wzrost jest celem pracy, którą wykonuję. Dlatego też starannie analizuję bieżącą działalność klienta i badam obszary wymagające uzdrowienia. Aby poznać silne i słabe strony, obserwuję "w akcji" Twoich ludzi. Docieram do ich naturalnych środowisk i miejsc pracy. Tajemniczy klient, obserwacja, ankiety i wywiady, to najczęściej stosowane przeze mnie metody. Efektem mojej pracy jest starannie postawiona diagnoza i właściwie dobrane środki uzdrawiające.